Janka Zošáková

Janka Zošáková

Pustiť sa do niečoho s mojimi deťmi – je vlastne iba iná forma nosenia, možnosti, ako byť svojmu dieťatku čo najbližšie. Ako mama, ktorá už má fázu detstva svojich detí za sebou môžem iba s ľútosťou skonštatovať, že som nebola mamou nosiacou….LINEN ZOYA mi dáva možnosť byť mojim deťom ešte bližšie, pretože nás nespája už iba materské puto, ale aj tento nádherný projekt, ktorý dá možnosť ďalším mamám vychutnať si tie čarovné okamihy blízkosti a vzájomného prepojenia.
S každou jednou šatkou dostávate aj kus srdca, časť z duše, súkromného momentu zo života, čas, ktorý sme vložili do niečoho, čomu veríme a skutočne milujeme, čosi, čo naozaj stálo za ten strach a pochybnosti, niečo, čo mení život na niečo živé a nádherné…

Read more

Tatiana Zošáková

Tatiana Zošáková

Odmalička som inklinovala k deťom, ktoré boli odo mňa mladšie. Otáčala som sa za nimi, pozorovala trendy v materstve, obdivovala nosiace maminky.. Preto keď prišla možnosť opatrovať detičky, mala som veľkú radosť. Vtedy sa moja práca stala zároveň aj mojim najobľúbenejším koníčkom. Keď Alici skrsol nápad začať vyrábať šatky, ani chvíľu som neváhala. Bol to opäť krok vpred ako sa dostať bližšie do sveta najmenších. A toto je výsledok. LINEN ZOYA je neoddeliteľnou súčasťou môjho života, je to vlastne také moje prvé vlastné dieťa.

Read more

Alica Perényi

Alica Perényi

Do nosenia som sa zamilovala veľmi veľmi dávno. V podstate ešte keď som bola dieťa. Páčila sa mi predstava mať svoje bábätko blízko pri srdci kedykoľvek na to budeme mať chuť. To ma motivovalo vzdelávať sa v tomto smere a pochopiť princípy nosenia. Vedieť to, čo sa nedá voľným okom vidieť. Táto zvedavosť a pochopenie, že všetko so všetkým úzko súvisí zo mňa spravili laktačnú poradkyňu. Získané informácie denno-denne aplikujem do bežného života bábätka, mami a ich šatky. LINEN ZOYA pre mňa znamená nie len tvrdú prácu, ale najmä splnený sen.

Read more