Ring Sling je najjednoduchším spôsob ako mať bábätko stále pri sebe a pritom mať voľné ruky. Látka je poddajná, ľahko sa s ňou manipuluje. Vďaka dĺžke sa nikdy nemusí dotýkať zeme pri „viazaní“. Za pár sekúnd budete mať voľné ruky a spokojné bábätko. Chce to len trochu cviku a skúseností, ktoré sa dajú ľahko získať aktívnym nosením a z každej mamy bude profesionál. Pre lepšiu predstavu sa pozrite na naše VIDEÁ.

Bezpochyby! Pri správnom používaní nosenie prospieva vám aj vášmu bábätku. Pobyt v šatke bábätko upokojuje, zmierňuje prejavy refluxu, bedrové kĺby sa lepšie vyvíjajú, upevňuje sa puto medzi rodičom a bábätkom, taktiež podporuje laktáciu. Nesmieme zabúdať ani na úžasnú vlastnosť nosenia v Ring Slingu – v šatke zaspí aj ten najväčší nespavec (výnimky však existujú). Vždy nasledujte naše bezpečnostné inštrukcie a VIDEÁ.

Ihneď. Spodná váhová kategória je 3,5 kila pre bábätká narodené v termíne. Pri predčasne narodených bábätkách je nutné poradiť sa s lekárom a počkať pár týždňov. Taktiež pri rôznych dýchacích problémoch alebo iných zdravotných ťažkostiach sa o používaní poraďte s lekárom.

Pokým to bude Vám i bábätku pohodlné, alebo kým nebude mať viac ako 15 kíl.

Všetky potrebné informácie nájdete v našich VIDEÁCH.

Určite! Stačí popísať problém, priložiť fotku/video a poslať nám to na hello@linenzoya.com.

Ku každej šatke je automaticky pribalený bavlnený obal pre ochranu šatky. Takto poskladaná šatka nezaberie veľa miesta a tak ju môžete mať vždy po ruke – doma, v aute, v kočíku, na nákupoch, návšteve či u lekára.

Všetky potrebné informácie o praní a údržbe nájdete TU.

Dĺžka šatky je cca 190-200 centimetrov. Látka, ktorá zostane „nazvyš“ sa odvíja od Vašej konfekčnej veľkosti. Bez problémov sadne veľkostiam XS-L.

Nie, túto možnosť neumožňujeme.

Nie, túto možnosť zatiaľ neponúkame.

Šatky zasielame do celého sveta.

Objednávky odosielame 1-2 dni po prijatí (v prípade zvýšeného dopytu sa doba mierne predlžuje). Za dĺžku prepravy zodpovedá kuriérska spoločnosť. Dĺžka prepravy záleží na krajine doručenia.

Cenu poštovného nájdete TU.

NENAŠLI STE ODPOVEDE NA VAŠE OTÁZKY?

KONTAKTUJTE NÁS